MÖBLER / Bord / Bord 14744129
nr 1474 4129
Bord
med klaffar & lådor. Bredd: 90 + 2x25, djup: 60 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:26:56
150 kr